O nas

Centrum Kamienia DomTom skupia się na aranżacji ogrodów swoich klientów oferując im szeroki wachlarz kamieni ozdobnych do gabionów, kamyczków do ogrodu (otoczak, kora kamienna, grys), płyt do wykonania scieżek, unikalnych brył ozdobnych, płyt do wykonania scieżek oraz kruszyw technicznych z różnych zakątków świata w najwyższej jakości oraz w świetnych cenach. Nasze centrum jest autoryzowanym przedstawicielem takich marek jak m.in. Pozbruk, dlatego w naszej ofercie znajdują się także kostki brukowe i granitowe.

Kim jesteśmy?

Centrum Kamienia DomTom

DomTom Kruszywa jest najnowszą gałęzią firmy DomTom, która od 2002 prężnie buduje swoją pozycje na rynku ciepłownictwie. Centrum Kamienia DomTom powstało w wyniku zapytań ze strony naszych klientów o sprzedaż różnego rodzaju kruszywa technicznego, a przy okazji zainteresowaliśmy się też kamieniami ozdobnymi.

W naszej firmie otaczają nas wspaniali i profesjonalni ludzie, dzięki którym cały czas się rozrastamy, i spełniamy oczekiwania oraz ambicje naszych klientów. Dostrzegamy jaki potenecjał tkwi w ludziach i codziennie dopingujemy ich w osiąganiu coraz ambitniejszych celów.

Aranżacja ogrodów

Projektowanie i realizacja ogrodów

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży naszej kolekcji kamieni ozdobnych. Prowadzimy również działalność związaną zprojektowaniem i realizacją ogrodów oraz pielęgnacją istniejących już terenów zielonych. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu.

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie wykonawczym i projektowym. Służymy kompleksowym doradztwem zarówno w kwestii kamieni oraz roślin. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem, realizacją i pielęgnacją terenów zielonych. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie wykonawczym i projektowym.

Nasza wizja

Od początku dewizą naszych przełożonych było zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych prac. DomTom to szybki rozwój, wyższe i ambitniejsze cele oraz dalekowzroczność w podejmowaniu działań biznesowych.

Działaj z nami!

Współpraca

 Ze względu na charakter naszej działalności, jesteśmy otwarci na współprace z firmami ogrodniczymi, budowlanymi, a także indywidualnymi projektantami. Nasze Indywidualne podejście pozwala nam na rozwój wzajemnie korzystnych relacji z każdym z partnerów. Poniżej lista tych, którzy nam już zaufali!

Zapytanie ofertowe

Administratorem danych osobowych jest DOMTOM D. ANDRYSIAK, T. JAKUBOWSKI SPÓŁKA JAWNA. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Współpraca

Skontaktuj się z nami!

Złóż zapytanie ofertowe, a my dostarczymy Ci spersonalizowaną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. 

E-mail

kruszywa@domtom.pl

Formularz zgłoszenia interwencji

Administratorem danych osobowych jest DOMTOM Manufkatura czystości. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.